• +90 312 434 50 27

YENİLİK OSGB SAĞLIK HİZMETLERİ

  • 18.09.2020

Ankara faaliyet gösteren iş güvenliği firmamız YENİLİK OSGB, laboratuvarımızla Ankara’daki çalışanların işe giriş raporlarını İş yerlerinde işe başlamadan önce veya düzenli olarak tekrarlanan yıllar içeresinde (Akciğer grafisi, tam kan, ODİO, TİT, göz, ...) ve benzeri tetkikleri Ankara iş güvenliği YENİLİK OSGB firmamızda YENİLİK OSGB bünyesindeki İş yeri Hekimlerimiz tarafından verilmektedir.

6331 Sayılı İş güvenliği Kanunu Gereğince çalışanların sağlık raporları çalışanlar tarafından ve işveren tarafından

1-İşe girişlerde

2-İş değişikliğinde

3-iş kazası veya meslek hastalığı, sağlık sebebi ile işten uzaklaşması ve sonrasında işe dönüşlerinde alınması gerekmektedir.

İşin devamı süresince iş yerleri tehlike sınıflarına göre çalışanlarının sağlık raporlarını bakanlığın belirlemiş olduğu düzenli aralıklarda yenilemesi gerekmektedir. Bu konuda Ankara YENİLİK OSGB firmamız çalışanlara ve iş yerlerine gerekli desteği vermeye devam etmektedir.

YENİLİK OSGB firmamız İş yerlerinde oluşabilecek meslek hastalığı ya da iş kazalarını engellemek amacı ile iş yerlerinde çalışan personel sayısı fark etmeksizin iş yerlerinin çalışanlarının işe giriş sağlık raporları Ankara da faaliyet gösteren YENİLİK OSGB firmamız olarak yapmaktayız.

YENİLİK OSGB firmamız laboratuvarımız ve gezi sağlık araçlarımızla bu hizmetleri Ankara da vermeye devam etmekteyiz.

Ankara YENİLİK OSGB firmamızdan randevu almak için iletişim Bilgilerimiz;

 

+90 312 434 5027

yenilik@yenilikosgb.com
Batıkent OsgbÇankaya OsgbYenimahalle Osgb, Eryaman OsgbÇayyolu Osgb, Yenikent OsgbSincan OsgbBeysukent OsgbSöğütözü OsgbÇukurambar OsgbPolatlı Osgb