• +90 312 434 50 27

İş Sağlığı ve Güvenliği


TEKLİF FİYATLANDIRMA

6331 sayılı İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ KANUNU 30.06.2012 tarihinde yayınlanarak ülkemizde iş güvenliğine YENİLİK ve yeni bir sayfa açılmıştır. Bu kanun gereği iş yerlerinde YENİLİK osgb olarak iş güvenliği uzmanları (IGU) , iş yeri hekimleri (İH), Diğer sağlık personelleri (DSP) bulundurma zorunluluğu getirmiştir.

Bu hizmetlerin maliyetleri ne kadar ? 

Daha önce İş kanununda belirtilen İş güvenliği Maddeleri, yapılan yeni kanunda ki YENİLİK ile İş Sağlığı ve güvenliği İş Yerlerinin yeni Sorumlulukları ortaya çıkarmıştır.

Bu kanunda en önemli YENİLİK den biriside işçi ifadesi yerine çalışan kelimesi gelmiştir. 6331 sayılı İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ KANUNU YENİLİK olarak OSGB danışman firmaların kurulması için gerekli düzenlemeler yaparak yetkilendirilmiştir. 6331 sayılı İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ  KANUNUNDA ki bu YENİLİK OSGB  Firmalarına belirli bölgelerde çalışma zorunluluğu getirmiştir.İs Sağlığı ve Güvenliği için örnek verecek olursak eğer Ankara da İş güvenliği Firması YENİLİK OSGB sadece Ankara ve Komşu İllerinde ANKARA da YENİLİK OSGB olarak hizmet verebilmektedir. İş güvenliğin de fiyat analizimizi ANKARA da İŞ GÜVENLİĞİ YENİLİK OSGB olarak iş yerlerinizin 6331 sayılı İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ kanunda belirtilen tehlike sınıflarınıza göre iş yerlerinizde çalışan sayısına bağlı olarak vereceğimiz hizmetler ve fiyatlandırmalar değişiklik gösterecektir.

Ankara da İş Güvenliği YENİLİK OSGB sayfamızda iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşıp sizler için en uygun fiyat teklimizi hazırlayacağız.

Kazasız günler dileriz.

ANKARA DA İŞ GÜVENLİĞİ YENİLİK OSGB

YENİLİK OSGB